Search
Close this search box.

سوالات متداول

برای ثبت‌نام در پروژه شهرک مسکونی سبز و هوشمند گرین‌لند می‌بایست از طریق وب‌سایت شهرک به آدرس www.greenland22.com و بخش ثبت‌نام در پروژه اقدام نمایید. شهرک مسکونی گرین‌لند برای اقشار خاص جامعه طراحی و ساخته می‌شود. بنابراین سرمایه‌گذاری در آن صرفا با توافقات قبلی امکان‌پذیر است. پس از توافق به صورت سازمانی یا شخصی افراد می‌توانند ابتدا در وب‌سایت پروژه ثبت‌نام کنند و بعد از تعیین وقت ملاقات حضوری یا تلفنی ثبت‌نام نهایی انجام خواهد شد. لازم به‌ذکر است تعیین وقت ملاقات حضوری یا مذاکره تلفنی بعد از ثبت‌نام اولیه در سایت و از طریق تماس همکاران در دفترفروش تعیین می‌گردد.

گرین‌لند پروژه‌ای خاص با ویژگی‌های منحصر به فرد است. همان‌طور که در چشم‌انداز پروژه بیان شده است شهرک مسکونی سبز و هوشمند گرین‌لند می‌خواهد به نمادی برای زندگی در تهران بزرگ تبدیل شود. ثبت‌نام در پروژه از طریق انجام مذاکره و توافقات قبلی امکان‌پذیر است. شما می‌توانید ضمن ثبت‌نام در وب‌سایت گرین‌لند و دریافت وقت ملاقات حضوری یا تعیین وقت مذاکره تلفنی، درخواست خود را با واحد فروش مطرح کنید. لازم به‌ذکر است تعیین وقت ملاقات حضوری یا مذاکره تلفنی بعد از ثبت‌نام اولیه در سایت و از طریق تماس همکاران در دفترفروش تعیین می‌گردد.

الگوریتم طراحی شده برای سرمایه‌گذاری در شهرک سبز و هوشمند گرین‌لند به نحوی است شما هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید از راه‌کارهای زیر اقدام به خرید و فروش سهام‌های خود کنید :

1- مراجعه حضوری به دفتر فروش پروژه
2- مراجعه به وب‌سایت یا اپلیکیشن پروژه

جهت ثبت‌نام غیرحضوری در پروژه شهرک مسکونی سبز و هوشمند گرین‌لند ابتدا باید از طریق وب‌سایت پروژه ثبت‌نام نمایید. همکاران ما در اسرع وقت جهت راهنمایی و تثبیت مراحل ثبت‌نام با شما تماس می‌گیرند.

چرا گرین‌لند؟

رشد سرمایه

گرین‌لند در منطقه 22 تهران (چیتگر) در حال ساخته شدن است که از سال 96 تا کنون قیمت مسکن در این منطقه به‌طور میانگین سالانه 65% رشد داشته است.روند حرکتی تورم در کشور و پیش‌بین‌ی‌های جهانی از تورم کشور در سال‌های پیش‌رو نیز حاکی از رشد قیمتی مسکن و به‌طور خاص منطقه منحصر به فرد 22 تهران یا چیتگر است.

کیفیت ساخت

گرین‌لند پروژه‌ای خاص با ویژگی‌های منحصر به فرد است. همان‌طور که در چشم‌انداز پروژه بیان شده است شهرک مسکونی سبز و هوشمند گرین‌لند می‌خواهد به نمادی برای زندگی در کلان شهر تهران بزرگ تبدیل شود. پشتوانه ساخت شهرک گرین لند تجربه ساخت وساز بنیاد تعاون ارتش در پروژه های مشابه و سرمایه گذاری کلان بازار تهران در پروژه مذکور است. (مشاهده پروژه مشابه با شهرک مسکونی گرین لند)

یک پروژه منحصربه‌فرد

گرین‌لند قصد دارد زیرساخت‌های زیست‌محیطی و طراحی نوین شهری را در هم آمیزد تا بهترین ساختار برای زندگی ساکنان خود را فراهم کند. رویکردی که در شهرک مسکونی سبز و هوشمند گرین‌‌لند در دستور کار قراردارد هم به جنبه‌های هوشمندسازی زندگی انسان از زیرساخت‌های واحدهای آپارتمانی تا سیستم‌های عمومی منطقه مثل حمل‌ونقل توجه ویژه دارد، هم بهترین فرم‌های زیست‌محیطی برای لذت بردن از فضای محل سکونت را در نظر خواهد گرفت.